Nastřelování náušnic

Tato rychlá a bezpečná metoda je vhodná k propíchnutí ucha u dětí i dospělých. Máme široký výběr pozlacených náušnic a náušnic z chirurgické oceli, které neobsahují nikl ani jiné škodlivé látky a vyhovují všem normám EU. Nastřelujeme od 3 měsíců věku, s odstupem minimálně 2 týdnů po očkování. Za 4-6 týdnů je možno šperk vyměnit. Služba je zpoplatněna 700 Kč za pár náušnic.

Jak probíhá nastřelení náušnic?

Rodič si děťátko posadí na klín a upoutá jeho pozornost hračkou nebo jiným předmětem. Lalůčky odesinfikujeme a označíme místo vpichu medicinálním fixem. Děťátko se snažíme mít co nejvíce v klidu, aby byly značky souměrné. Rodič nám místo nakresleného vpichu odsouhlasí.

Před samotným nastřelením rodič nebo sestra dítěti pevně přidrží hlavičku a pomocí nastřelovací pistole náušnice nasadíme. Vzhledem k tomu, že výkon je minimálně bolestivý, nepoužívá se žádná forma znecitlivění. Náušnice se po nastřelení sami uzavřou, díky tomu prakticky nedochází ke kontaktu s rukama personálu.

Poučíme Vás, jak správně pečovat o nastřelené místo, kdy můžete šperk vyměnit za jiný, nebo jaké mohou být komplikace spojené s nastřelením náušnic.